Aplikacje internetowe, Katowice

Poniżej przedstawiamy najważniejsze realizacje wykonanych przez nasz zespół dedykowanych systemów z dziedziny e-commerce z miasta: Katowice. Są to przykłady systemów informatycznych wykonywanych w całości przez nasz zespół poczynając od projektu, na wdrożeniu kończąc.

zobacz systemy i aplikacje internetowe z wszystkich miast »

Wirtualna przymierzalnia okularów
Branża: Inne
Miasto: Katowice
Wirtualna przymierzalnia okularów
Serwis wirtualnej przymierzalni oprócz prezentacji oferty okularów umożliwia dopasowanie interesujących nas oprawek korekcyjnych do zdjęcia twarzy. Możliwe jest zarówno załadowanie z dysku uprzednio wykonanego zdjęcia, jak i wykorzystanie kamerki w laptopie lub smartfonie do wykonania i automatycznego przesłania zdjęcia w celu dalszej obróbki. Przymierzalnia zaopatrzona jest w mechanizm detekcji twarzy i oczu, co pozwala na podgląd zdjęcia z nałożonymi oprawkami. Wirtualna przymierzalnia okularów
Międzynarodowe Wirtualne Targi Budownictwa
Branża: Budownictwo, remonty
Miasto: Katowice
Międzynarodowe Wirtualne Targi Budownictwa
Przygotowany przez nasz zespół interaktywny katalog pozwalający na łatwe zarządzanie bazą firm z branży budowlanej. Opracowany system posiada rozbudowane narządzia służace przeglądaniu ofert firm budowlanych oraz wyszukiwaniu potencjalnych konrahentów. Ponadto system umożliwia tworzenie wizytówek zarejestrowanych kontrahentów i zarządzanie ich treścią poprzez niezykle prosty w obsłudze - dedykowany system CMS.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00