Aplikacje internetowe, Katowice

Poniżej przedstawiamy najważniejsze realizacje wykonanych przez nasz zespół dedykowanych systemów z dziedziny e-commerce z miasta: Katowice. Są to przykłady systemów informatycznych wykonywanych w całości przez nasz zespół poczynając od projektu, na wdrożeniu kończąc.

zobacz systemy i aplikacje internetowe z wszystkich miast »

Wyszukiwarka trenerów osobistych i obiektów sportowych
Branża: Sport
Miasto: Katowice
Wyszukiwarka trenerów osobistych i obiektów sportowych
Gymeo.pl to serwis internetowy, który zainteresuje wszystkich, którzy bez dbania o własne zdrowie i aktywność fizyczną nie wyobrażają sobie codziennego życia. Na stronach witryny możemy wyszukać zarówno trenerów osobistych, jak i obiekty sportowe z interesującego nas regionu. Baza danych tworzona jest przez zarejestrowanych użytkowników systemu, którzy mogą dodawać bądź edytować swoje oferty (profil trenera bądź obiektu sportowego). Klienci oprócz przeszukiwania bazy serwisu mogą skontaktować się z wybranym trenerem bądź wysłać wiadomość do obiektu sportowego, mogą również dokonać wpisu oceniającego, który pojawi się w witrynie. Serwis posiada również sekcję informacyjną z artykułami i poradami dla klientów. Wyszukiwarka trenerów osobistych i obiektów sportowych
Międzynarodowe Wirtualne Targi Budownictwa
Branża: Budownictwo, remonty
Miasto: Katowice
Międzynarodowe Wirtualne Targi Budownictwa
Przygotowany przez nasz zespół interaktywny katalog pozwalający na łatwe zarządzanie bazą firm z branży budowlanej. Opracowany system posiada rozbudowane narządzia służace przeglądaniu ofert firm budowlanych oraz wyszukiwaniu potencjalnych konrahentów. Ponadto system umożliwia tworzenie wizytówek zarejestrowanych kontrahentów i zarządzanie ich treścią poprzez niezykle prosty w obsłudze - dedykowany system CMS.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00