Formularz zapytania

Zainteresowanych szczegółami naszej oferty prosimy o wypełnienie poniższego formularza.

Message
Imię i nazwisko
Nazwa firmy
Telefon
Adres e-mail
Treść pytania

Administrator danych osobowych, którym jest Aptus.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Plac Pod Lipami 5, 40-476 Katowice, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000348810, NIP: 6342737712, REGON 241453835, kapitał zakładowy: 120.000,00 zł, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu skontaktowania się z Panią/Panem. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu zapewnienia kontaktu. Dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treści danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Więcej informacji nt. ochrony danych osobowych znajduje się w Polityce prywatności.


System obsługi reklamacji i zwrotów

System obsługi reklamacji i zwrotów.

Na zlecenie Medicare Sp. z o.o. stworzyliśmy internetową platformę służącą do obsługi reklamacji i zwrotów. System wspiera pracę hurtowni oraz wszystkich aptek, które zaopatrują się w hurtowniach należących do Medicare.

Platforma stanowi obecnie jedyny kanał składania reklamacji i propozycji zwrotów towarów w Medicare. Klienci mają dostęp do historii swoich zamówień wraz z informacją o ich zawartości. Elektroniczny dokument zwrotu wypełniony przez aptekę zawsze zawiera asortyment faktycznie zakupiony, z dokładnością do konkretnej dostawy. Umieszczony na nim kod kreskowy pozwala na szybką i jednoznaczną identyfikację w systemie.

Aplikacja przeznaczona jest do równoległej pracy wielu klientów i administratorów. Wydajność pracy systemu, który zawiera bardzo duże ilości danych, zapewniona została dzięki odpowiedniej optymalizacji aplikacji i platformy systemowo-serwerowej.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij
formularz kontaktowy - oddzwonimy!

Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 17:00