Tworzenie kodu HTML stron internetowych

Tworzenie kodu HTML stron internetowych

Gdy tylko zostanie zaakceptowany projekt graficzny strony internetowej, wykonywany w poprzednim etapie, nasi webmasterzy i programiści rozpoczynają tworzenie kodu HTML stron internetowych, dla uproszczenia zwany właśnie tworzeniem stron internetowych.

Zespół realizujący tworzenie stron

Wykwalifikowany zespół w skład którego wchodzą specjaliści zajmujący się tworzeniem kodu HTML i CSS (webmasterzy) oraz programiści (informatycy) przygotowują i konwertują zdjęcia i inne elementy graficzne tak, by zapewnić krótki czas wczytywania podstron serwisu, zachowując estetykę opracowaną w poprzednim etapie.

Tworzenie responsywnych stron internetowych i mobilnych wersji witryn

Tworząc witryny dbamy o optymalne i poprawne wyświetlanie podstron na rożnych przeglądarkach internetowych i w różnych rozdzielczościach ekranu. Tworzymy responsywne strony internetowe przygotowywane w oparciu o koncepcję Responsive Web Design, co umożliwia dynamiczną zmianę wyglądu strony w zależności od wykrytej rozdzielczości ekranu monitora bądź urządzenia mobilnego. Smartfony i tablety stały się tak powszechnie wykorzystywanymi urządzeniami w przeglądaniu stron internetowych, że tworzenie stron responsywnych stało się obecnie niezbędne.

Strony wykorzystujące możliwości najnowszych wersji przeglądarek

Podczas tworzenia kodu stron internetowych wykorzystujemy również nowe możliwości, jakie pojawiły się w najnowszych odsłonach specyfikacji HTML i CSS. Wykorzystujemy także skrypty JavaScript. Rozsądne połączenie tych technologii umożliwia stworzenie atrakcyjnych wizualnie, a przy tym przyjaznych dla użytkownika stron internetowych.

Dlaczego warto powierzyć wykonanie stron naszej firmie?

Przede wszystkim oferujemy profesjonalne wykonawstwo, wsparcie merytoryczne oraz kreatywność naszego zespołu. Inżynierowie firmy Boeing wykreowali w latach 70-tych slogan, że "liczy się ilość, ale to na jakość się liczy". My też hołdujemy tej zasadzie, wierząc, że profesjonalnie stworzone strony internetowe pomogą w osiągnięciu sukcesu naszym kontrahentom.

Kod HTML stron internetowych

Tworzony kod stron www przygotowywany jest także z uwzględnieniem potrzeb wyszukiwarek internetowych. Optymalizacja kodu HTML stron internetowych, jest wykonywana w taki sposób, aby poprawić odbiór treści stron internetowych przez internautów korzystających z różnych urządzeń. Dokładamy wszelkich starań, by zapewnić tworzenie stron www przyjaznych dla odbiorców, niezależnie od urządzeń i przeglądarek z jakich korzystają. Prawidłowo stworzony kod HTML umożliwia łatwiejsze przeglądanie stron przez roboty wyszukiwarek, co poprawia ich ranking i widoczność w wyszukiwarkach. Jednocześnie poprawne przygotowanie kodu HTML ułatwia jego czytanie oraz zwiększa dostępność do zawartości stron internetowych osobom niewidomym lub niedowidzącym. Nasi webmasterzy dbają także o to, by tworzony kod HTML był zgodny ze standardami W3C.

System zarządzania treścią dla stron internetowych

Po przygotowaniu szablonu projektu, stworzone strony www są wypełniane treścią nadesłaną przez klientów. Proces ten może poprzedzać wdrożenie oprogramowania służącego do aktualizacji stron, jeżeli witryna ma być oparta o system zarządzania treścią, również znajdujący się w naszej ofercie. Podczas tworzenia szablonu HTML oraz modułów logicznych systemu CMS, a także później, gdy wprowadzana jest treść na strony, nasi programiści dbają o zastosowanie naturalnego układu dokumentu, co sprzyja promocji serwisu oraz ułatwia przeglądanie go z wykorzystaniem urządzeń lub programów wspierających przeglądanie stron internetowych przez osoby niedowidzące.

Jak działamy, realizując tworzenie stron?

Tworzone przez nasz zespół strony internetowe spełniają standardy W3C, są zoptymalizowane pod kątem szybkiego wczytywania i zbudowane tak, by roboty wyszukiwarek mogły szybko i sprawnie zaindeksować wszystkie treści.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00