Tworzenie stron www, Wrocław

Poniżej przedstawiamy ważniejsze strony internetowe z miasta: Wrocław wykonane przez nasz zespół projektantów i grafików WWW. Zapraszamy także do zapoznania się z wykonanymi przez nas aplikacjami internetowymi, sklepami internetowymi oraz wdrożonymi systemami działającymi w sieci intranet.

zobacz strony internetowe z wszystkich miast »

strony internetowe
Branża: Dla domu
Miasto: Wrocław
Starwax to marka produktów przeznaczonych do pielęgnacji domu i ogrodu. W celu jak najlepszego przedstawienia całego asortymentu stworzona została witryna internetowa, która prezentuje każdy z produktów na osobnej karcie informacyjnej. Produkty pogrupowane zostały w działy tematyczne takie jak drewno, kuchnia, łazienka, pokój, dom i ogród, podłogi. Dla każdego z tych działów można graficznie wskazać obszar, jaki nas interesuje. Na przykład dla działu „kuchnia” możemy dodatkowo zawęzić produkty służące do pielęgnacji blatów, kuchenek czy okapów. Klient ma także możliwość wydruku karty informacyjnej produktu, czy pobrania jej w formacie PDF. katalog.starwax.pl
strony internetowe
Branża: Kultura
Miasto: Wrocław
Portal internetowy lokalnej grupy działania "Ujście Baryczy"
Strona wyposażona w moduł CMS, zawiera liczne podstrony z dużą ilością informacji dotyczących grupy oraz regionu. W serwisie można również znaleźć wiele informacji dotyczących zasad dołączenia do grupy oraz obejrzeć interesującą galerię zdjęć. Portal internetowy lokalnej grupy działania "Ujście Baryczy"

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00