Tworzenie aplikacji internetowych

Tworzenie aplikacji internetowych, aplikacje internetowe

Strony internetowe, które wpisują się w nowoczesne trendy, są wygodne dla użytkowników, a nawet więcej – wspierają ich w procesie wyszukiwania lub w przypadku sklepów internetowych – podejmowania decyzji zakupowej. Nasza firma oferuje tworzenie stron internetowych zawierających aplikacje internetowe, które pozwalają na interakcję z odwiedzającymi stronę oraz szukanie treści ze stron i poruszanie się po witrynie czy sklepie internetowym. Różnorodne funkcjonalności mogą przyczynić się do zwiększenia atrakcyjności strony dla internautów, stworzenia interaktywnej oraz zdecydowanie wygodniejszej dla ludzi platformy.

Interaktywne strony internetowe oparte o aplikacje

Raczej trudno wyobrazić sobie nowoczesną witrynę internetową, która nie działa w oparciu o aplikacje internetowe. Z jednej strony aplikacje internetowe to coraz popularniejsze sklepy wirtualne, które tworzone są w celu sprzedaży produktów, czy usług. Z drugiej strony praktycznie każda strona internetowa wyposażona jest w różnego typu formularze i moduły do prezentacji treści, wyszukiwarki, itp. Aplikacje stały się więc nieodłącznym elementem większości nowoczesnych stron internetowych.

Nasza firma tworzy aplikacje internetowe na zlecenie klientów oraz proponuje gotowe programy. Warto zapoznać się z ofertą oprogramowania sklepu internetowego i systemu zarządzania treścią.

Aplikacje internetowe umożliwiają komunikację z klientem

Interaktywne strony internetowe pozwalają znacznie zmniejszyć koszty obsługi klientów. Wszelkiego typu systemy pracujące online pozwalają klientom na łatwe składanie zamówień, kontakt i uzyskiwanie wycen, usprawniają proces obsługi reklamacyjnej i serwisowej. To wszystko wpływa na zadowolenie klientów i usprawnia pracę zespołu.

Oferujemy także gotowe, łatwe do wdrożenia moduły interaktywne wykorzystywane przy tworzeniu stron www:

Interaktywny katalog produktów

Interaktywny katalog produktów to funkcjonalność, która zawiera szereg modułów do wyszukiwania, a także filtrowania produktów zgodnie z różnymi kryteriami. Katalog ten doskonale sprawdza się między innymi w firmach produkcyjnych. Umożliwia klientowi przeglądającemu ofertę łatwe odnalezienie produktu oraz jego opisu. Opcja porównywania produktów pomaga dokonać wyboru. Panel administracyjny przeznaczony jest do zarządzania bazą produktów oraz kategoriami i pozostałymi danymi, które służą do prezentacji produktu.

Aktualizator treści on-line

Nie zawsze uniwersalny program służący do zarządzania treścią serwisu jest potrzebny. Dla serwisów, które aktualizuje się często w zakresie pojedynczej strony czy cennika możliwe jest edytowanie treści lub wykonywanie importu danych przez samego klienta. CMS, czyli oferowane przez nas autorskie oprogramowanie daje możliwość aktualizowania strony (np. jej fragmentu) z wykorzystaniem przeglądarki oraz strony internetowej, która zabezpieczona jest hasłem. Jeżeli pojawia się potrzeba zarządzania treścią całej witryny, proponujemy wykorzystać jeden z gotowych systemów do zarządzania treścią - Maximus CMS lub Maximus CMS PRO. Dla bardziej specyficznych rozwiązań, takich jak zestawienia tabelaryczne, cenniki, tworzymy dedykowane programy (aplikacje), które pozwalają importować dane np. z plików CSV (zapisanych z poziomu arkusza kalkulacyjnego).

Formularz kontaktowy

Formularz, który znajduje się na stronie internetowej pozwala na szybki kontakt z administratorem strony, bez konieczności skorzystania z programu pocztowego. Kontakt przez maila jest często przyczyną nieporozumień, a także utrudnia obsługę, głównie ze względu na to, że napływające wiadomości są nieuporządkowane. Formularz pocztowy jest niezwykle przydatny np. wówczas, gdy serwis jest automatycznie zintegrowany z systemem CRM.

Interaktywny kalkulator cen

Moduł kalkulatora ofertowego udostępnia wygodę internautom, którzy przy przeglądaniu oferty mają problem z wyliczeniem całkowitej ceny planowanego zakupu (po uwzględnieniu wszystkich opcji). Kalkulatory przygotowują cenę dla klienta, zgodnie z wybranymi przez niego kryteriami. Kalkulator może być również dodatkiem do modułu wirtualnego doradcy, który kieruje użytkownika krok po kroku w trakcie wyboru oraz wyceny oferty.

Aplikacje doradcze i eksperckie

Moduły doradcze to interaktywne aplikacje internetowe, których zadaniem jest wygenerowanie dla klienta dopasowanej do jego kryteriów oferty. Oferta prezentowana jest na stronie internetowej lub przesyłana do klienta poprzez wiadomość e-mail. Jest to opcja przydatna, ponieważ często klienci nie są pewni swoich wyborów oraz tego, że rozważany przez nich produkt lub usługa spełniają postawione przez nich kryteria.

System tworzenia i wysyłki newsletter'a

Funkcjonalność, która udostępnia możliwość wysyłania do zarejestrowanych użytkowników wiadomości e-mail dotyczących firmy, czy też strony internetowej. Przygotować wiadomość dla newslettera można poprzez program pocztowy, natomiast zarządzać wysyłką możemy z poziomu przeglądarki internetowej. Dostępny jest również panel do tworzenia wiadomości newslettera w module.

Forum społecznościowe

Forum to moduł, który umożliwia użytkownikom serwisy na wymianę poglądów, spostrzeżeń, a także informacji na różny temat. W systemie użytkownicy mogą się rejestrować, a także wysyłać sobie wzajemnie wiadomości prywatne, wątki, itd. Jego otwarta struktura udostępnia opcję dopasowania funkcjonalności do potrzeb klienta.

Aplikacja zarządzania sondami i ankietami

Sondy oraz ankiety to opcja zadawania pytania (wraz z opcjami odpowiedzi do wyboru) internautom. W ankiecie znajdować się może wiele pytań oraz odpowiedzi. Funkcjonalność gwarantuje również analizę danych zbieranych za pomocą stron internetowych. Wraz z przygotowaniem modułu przygotowujemy również prezentację wyników głosowania, która jest spójna z designem stron internetowych.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00