Aktualizacja stron www

Aktualizacja stron www, aktualizowanie stron internetowych, samodzielna aktualizacja stron www

Aby strony internetowe stworzone na poprzednich etapach stały się skuteczną prezentacją firmy i jej oferty oraz pomogły w pozyskaniu klientów, muszą zawierać aktualną treść. Dbałość o ciągłą aktualizację strony internetowej i prezentowanej oferty jest kluczowa dla pozyskania nowych odwiedzających oraz zachęcania, by wracali na nasze strony. Nasz firma oferuje współpracę polegającą na bieżącej obsłudze aktualizacji stron WWW i dbaniu o jakość i zawartość stron.

Aktualizacja stron na zlecenie

Jeśli nie planujesz ciągłej aktualizacji stron serwisu, skupiając się jedynie na sporadycznych zmianach, to proponowaną przez nas formą kooperacji są jednorazowe zlecenia. W momencie otrzymania materiałów, które mamy zamieścić na stronach, dokonujemy wyceny prac stanowiącej podstawę późniejszego zlecenia.

Zlecenie stałe aktualizacji stron

Jeśli na wykonanych stronach planowane są częste i regularne zmiany w treści, w takim przypadku, proponujemy zlecenie na stałą obsługę aktualizacji stron. Miesięczne rozliczenie wykonywane jest na podstawie przepracowanych roboczogoodzin.

Dlaczego aktualizacja stron ma duże znaczenie?

Strony o dobrej, często aktualizowanej treści są znacznie chętniej odwiedzane przez internautów, niż ich odpowiedniki pozostawione „same sobie”. Aktualna witryna to także element wizerunku firmy, oceniany przez internautów. „Jeśli firma nie dba o aktualizację własnej oferty, to czy będzie dbać o realizację mojego zamówienia?” to wbrew pozorom częste pytanie stawiane przez internautów.

Aktualizacja stron przez formularz on-line

Oferujemy także możliwość dokonywania aktualizacji własnych stron WWW przez klientów bez udziału naszych pracowników, przy pomocy aktualizatora on-line, czyli dedykowanego systemu typu CMS. Strony www serwisów internetowych, posiadające budowę szablonową, jak np. cenniki, idealnie nadają się do tego typu rozwiązań. Klient otrzymuje adres panelu zabezpieczony hasłem i w prosty sposób, bez znajomości języka HTML może edytować ofertę lub jej fragmenty prezentowane na stronach internetowych.

System Zarządzania Treścią ( CMS )

Proponujemy Państwu nowoczesney i wygodny system Maximus CMS - narzędzie należące do rodziny systemów redakcyjnych (CMS - Content Management System) - umożliwiające samodzielne (przez pracowników klienta) zarządzanie stronami internetowymi oraz prezentowaną na nich treścią.

Oferowany system zarządzania treścią pozwala na samodzielną edycję treści stron przez osoby, które nie muszą posiadać żadnej specjalistycznej wiedzy informatycznej z zakresu tworzenia stron. Umożliwia to bezpośrednie tworzenie stron serwisu przez pracowników (redaktorów), którzy posiadają wiedzę merytoryczną dotyczącą zawartości stron, jednak nie posiadają odpowiedniej wiedzy informatycznej, umożliwiającej edycję treści i stron przy wykorzystaniu kodu HTML. System CMS to także oszczędność czasu i możliwość zachowania spójnego układu i wyglądu wszystkich stron internetowych

Sklep internetowy z CMS

Dla stron internetowych, których zadaniem jest prezentacja szerokiej oferty produktowej, doskonałym rozwiązaniem jest uruchomienie sklepu internetowego lub interaktywnego katalogu produktów opartego o nasze oprogramowanie sklepu. Wykonanie stron WWW przy wykorzystaniu silnika sklepu daje naszym klientom unikatowe możliwości zarządzania ofertą, jak również tradycyjnymi stronami informacyjnymi poprzez system CMS zawarty w sklepie internetowym.

Inne metody aktualizacji stron

Oferujemy także inne, dedykowane rozwiązania służące bieżącej aktualizacji treści bezpośrednio przez klienta. Przykładem może być oprogramowanie przewidziane do prezentacji stanów magazynowych i cen produktów dostępne poprzez strony w formacie HTML i PDF. Klient eksportuje zestawienie ze swojego lokalnego systemu magazynowego, a następnie wysyła jako załącznik listu email na wskazany adres. Nasze oprogramowanie na serwerze przetworzy otrzymaną informację i automatycznie uaktualni strony oraz wygeneruje odpowiedni plik PDF.

Jak mogę kontrolować prace wykonywane w ramach stałego zlecenia?

Dla naszych klientów uruchamiamy specjalny panel www, gdzie są wprowadzane informacje o wykonanych pracach wraz z czasem, jaki został wykorzystany w danym miesiącu. Umożliwia to naszym kontrahentom dobrze wykorzystać budżet i wykonać wszystkie niezbędne aktualizacje na stronie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00