Projektowanie i tworzenie stron internetowych

Projektowanie i tworzenie stron internetowych

W przeciągu jednej dekady Internet zmienił sposób poszukiwania i zakupu towarów bądź usług. Sieć jest najkrótszą drogą kontaktu z klientami i kontrahentami. To właśnie strony internetowe stały się podstawowym narzędziem biznesowym służącym pozyskiwaniu oraz obsłudze klientów.

Strony internetowe to podstawowy kanał komunikacji w biznesie

W każdej sekundzie miliony ludzi na całym świecie pracują, korzystając z Internetu. Własne, profesjonalnie wykonane strony internetowe stają się koniecznością dla każdej firmy traktującej poważnie obsługę klientów. Jeśli chcesz, żeby Twoja oferta zwróciła na siebie uwagę, musi być atrakcyjna wizualnie i merytorycznie oraz dostępna w sieci przez 24 godziny na dobę.

Dlaczego powierzyć tworzenie stron naszej firmie?

Aptus.pl istnieje od 1999 roku, tworząc od początku profesjonalne strony internetowe dla klientów. Cały czas śledzimy zmiany i trendy jakie obowiązują w dynamicznym świecie stron internetowych. Korzystając z tego możemy zaoferować naszym klientom nowoczesne usługi najwyższej jakości. W codziennej pracy stosujemy indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala nam oferować i wykonywać strony funkcjonalne, wydajne i bezpieczne.

Projekt graficzny stron internetowych

Projekt graficzny to nie tylko elegancki wygląd stron – to także propozycja nawigacji po stronach serwisu oraz inne elementy wpływające na użyteczność stron oraz poprawę konwersji (stosunku pozyskanych zamówień do liczby odwiedzin na stronie). Dbałość o szczegóły powoduje, że przygotowywane przez naszych grafików projekty graficzne i funkcjonalne charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

Czy wiesz, że ...

strony internetowe narodziły się w ośrodku CERN, gdzie już w 1980 roku opracowano pierwszą wersję wewnętrznego systemu wymiany informacji. Rewolucyjnym pomysłem było wprowadzenie łączy (odnośników) pozwalających na szybkie przechodzenie miedzy pokrewnymi dokumentami. W 1990 roku opracowano spójną specyfikację hipertekstowego formatu dokumentu, którą nazwano HTML. Wiele z wprowadzonych wtedy znaczników jest do dziś stosowanych w dokumentach HTML stanowiących podstawę każdej strony internetowej.

Tworzenie sklepów i programów internetowych

Nasza oferta obejmuje tworzenie aplikacji internetowych, których podstawowym zadaniem jest zapewnienie większych możliwości przeglądania oferty lub składania zamówień przez użytkowników Internetu. Aplikacje internetowe pozwalają dodać do stron internetowych funkcje, zapewniające interakcję odwiedzających ze stronami. Nowoczesne interaktywne strony wyposażone w odpowiednie narzędzia są skutecznym elementem obsługi klienta zmniejszającym koszty funkcjonowania firmy.

Rozwiązania e-commerce

Nowoczesne programy działające w oparciu o strony internetowe, mogą służyć wyszukiwaniu informacji, wymianie dokumentów, obsłudze zleceń i reklamacji. Mogą także pełnić rolę systemów sprzedaży, obsługując sklepy internetowe, lub służyć zarządzaniu treścią serwisu. Profesjonalnie zaprojektowane i wykonane aplikacje mogą zmienić Twoje strony w interaktywny wortal, portal internetowy lub handlowy.

Jak działamy tworząc strony internetowe?

Zapraszamy od zapoznania się z naszym portfolio stron www oraz szczegółowym opisem etapów tworzenia stron www, który dokładnie przedstawia naszą filozofię pracy. Mając na uwadze zapewnienie jak najwyższej jakości oferowanych usług i produktów, stworzyliśmy profesjonalny zespół zajmujący się tworzeniem stron i aplikacji internetowych. Opracowaliśmy także szereg procedur i wewnętrznych systemów informatycznych ułatwiających i usprawniających realizację zleceń, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprawne i terminowo wykonywać powierzone naszej firmie zlecenia.

Na koniec

Naszym klientom oferujemy pełne wsparcie, służąc zaangażowaniem, wiedzą i doświadczeniem, a także wierząc, że tworzenie stron www warto oddać w ręce profesjonalistów. Tylko wtedy finalny produkt będzie skutecznie budował wizerunek firmy i pomoże nawiązać nowe kontakty handlowe.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00