Jak założyć stronę firmy produkcyjnej

Jak założyć strony WWW dla firmy produkcyjnej.

W dzisiejszych czasach okoliczności zmuszają firmy produkcyjne do większej otwartości na potrzeby klientów i silniejszej walki konkurencyjnej. W obu przypadkach działania tego typu mogą być wspierane przez aktywność na największym wirtualnym rynku i wykorzystanie Internetu do promocji firmy. Wszelkie działania muszą mieć na celu uporządkowanie i poprawę jakości obsługi bieżących klientów, a także usprawnienie obiegu dokumentów i informacji wewnątrz firmy.

Oferta stron dla firmy produkcyjnej

Oferujemy oprogramowanie dedykowane, które usprawnia najistotniejsze procesy biznesowe naszych klientów, dopasowując się do ich konkretnych wymagań. Kategoria aplikacji tworzona jest w oparciu o indywidualne potrzeby i oczekiwania naszych partnerów biznesowych. Służy przede wszystkim do redukowania czasu i kosztów związanych z wykonywaniem pracochłonnych czynności oraz usprawnia zarządzanie projektami, zamówieniami, kadrami, płacami czy informacjami (wiedzą).

Kontrola procesu obiegu zlecenia

Proponowane rozwiązanie ma za zadanie usprawnić proces zbierania, obróbki i realizacji zleceń w firmie produkcyjnej. Ścisła integracja strony internetowej wyposażonej system zamówień z systemem obiegu dokumentów. Pomagają klientom w śledzić stan zlecenia i zmniejszyć koszty działalności firmy produkcyjnej.

Oferowane przez nas oprogramowanie usprawnia zarządzanie procesami biznesowymi w przedsiębiorstwach produkcyjnych różnych sektorów. Przede wszystkim sprawdza się w branży budowlanej, architektonicznej, spożywczej, elektrycznej, mechanicznej czy ciepłowniczej. Projekt strony jest w przypadku każdej z wyżej wymienionych działalności oszczędny, ponieważ najważniejszy staje się nie wygląd, ale zawartość i funkcjonalność strony oraz nastawienie na użytkownika.

Oprogramowanie dla firmy produkcyjnej

Szczególnie polecamy nasze usługi w zakresie stworzenia oprogramowania zintegrowanego ze stronami firmy, służacego do:

 • zbierania danych i zapytań ofertowych;
 • zarządzania procesami produkcyjnymi;
 • obsługi formularza zgłoszeniowego;
 • systemu zgłoszeń i obsługi reklamacji;
 • prowadzenia katalogu produktów;
 • obsługi forum firmy;
 • wdrożenia elektronicznego obiegu dokumentów.

Oferujemy naszym klientom system Workflow pozwalający na zintegrowanie różnych systemów: od pojedynczych maszyn aż po kompletne linie produkcyjne. System tego typu pozwala nadzorować produkcję, kontrolować linie produkcyjne i statusy pojedynczych zamówień. Dzięki sprawnemu obiegowi informacji możliwe jest tworzenie, edytowanie i dysponowanie zleceniami oraz komunikacja z innymi maszynami połączonymi z systemem. Wszystkie dane w firmie mogą być dzięki systemowi składowane w jednym miejscu, a ich obieg stale wspierany.

Elektroniczny system obiegu dokumentów będzie szczególnie przydatny w firmie produkcyjnej, w której będzie wspierał wieloetapową produkcję, procesy decyzyjne oraz realizację zleceń i czas ich wykonania. Wszystkie "słabe ogniwa" mogą zostać wyeliminowane dzięki bieżącej kontroli wszystkich sektorów. Firmy produkcyjne najlepiej wiedzą, że stałe są jedynie zmiany, dlatego ciągle muszą poszukiwać nowych technologii, rozwiązań i procesów zapewniających efektywność ekonomiczną.

Znajdź najlepsze rozwiązanie dla stron firmy

Skupiamy się na indywidualnych celach i wymaganiach naszych partnerów biznesowych, dlatego pomagamy klientom znaleźć właściwe rozwiązania i zdobyć przewagę w sektorze produkcyjnym.

Zapraszamy do współpracy i kontaktu z naszym działem handlowym.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

 • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
 • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
  w godzinach od 8:30 do 17:00