Strony internetowe dla biura nieruchomości

Strony internetowe dla biura nieruchomości

W latach 2009 - 2011 obserwowaliśmy sytuację, w której zarobki Polaków rosły, a ceny mieszkań spadały - od kilku do kilkunastu procent w różnych częściach Polski. Najważniejsze rynki mieszkaniowe dopiero w tym roku zaczynają wychodzić z kryzysu: rośnie sprzedaż, większa liczba mieszkań jest wprowadzanych na rynek, a ceny zaczynają się stabilizować.

Początek roku 2012 można już śmiało określić jako okres dobrej, stabilnej koniunktury (choć nie bez braku zagrożeń na horyzoncie). Uczestnicy i obserwatorzy sektora nieruchomości patrzą na perspektywę rozwoju polskiego rynku mieszkaniowego z optymizmem. Rośnie zapotrzebowanie na nowe mieszkania, a wraz z nim szansa na to, że coraz więcej rodzin w końcu będzie „na swoim”. Coraz więcej osób w poszukiwaniu mieszkania korzysta z usług agencji nieruchomości (także tych wirtualnych).

Zarządzanie bazą ofert nieruchomości

Oferowany przez nas interaktywny katalog nieruchomości umożliwia wygodne zarządzanie ofertą przez panel administracyjny, a z drugiej strony ułatwia klientom wyszukanie odpowiedniej oferty, zapoznanie się z jej opisem, galerią zdjęć, lokalizacją i innymi istotnymi informacjami.

Katalog wykonany w eleganckiej oprawie graficznej pozwoli na skuteczne dotarcie z ofertą nieruchomości do odbiorcy w Sieci.

Portale branży nieruchomości rosną w siłę, ale na wielu figurują setki nieaktualnych ogłoszeń, którymi nie ma się kto zająć. W takim chaosie trudno znaleźć interesującą ofertę, a jeśli już takowa się trafi, okazuje się, że od dawna nie jest aktualna. Coraz więcej agencji decyduje się na tworzenie stron www. Nie wszystkie jednak są świadome tego, że oprócz wyglądu strony, priorytetowa staje się jej aktualizacja. Propozycje z rynku nieruchomości muszą być odpowiednio zarządzane: dodawane, usuwane czy modyfikowane.

System CMS dla biura nieruchomości

Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów stworzyliśmy oprogramowanie dedykowane agencjom nieruchomości, które pozwala w atrakcyjny sposób przedstawić ofertę oraz dotrzeć z nią do jak największej liczby potencjalnych klientów. Profesjonalna strona internetowa, którą oferujemy naszym klientom, pozwala zwiększyć liczbę sprzedanych nieruchomości, obniżyć koszty prowadzenia tradycyjnej agencji oraz podnieść profesjonalizm pracy. Strona internetowa takiego biura z technicznego punktu widzenia przypomina typowy sklep internetowy, w którym dostępne są moduły, takie jak:

 • wyszukiwarka (na życzenie klienta możemy umożliwić wyszukiwanie ofert wg. rodzaju nieruchomości, rodzaju transakcji, ceny, lokalizacji czy daty publikacji ogłoszenia);
 • moduł dostępności ofert według dat;
 • moduł automatycznych aktualizacji;
 • moduł rezerwacji;
 • organizer z notatnikiem i rejestrem zadań;
 • moduł przypomnień;
 • kalkulator opłat (kalkulator kosztów zakupu nieruchomości / kalkulator kredytowy);
 • licznik popularności oferty.

Co zawiera strona biura nieruchomości?

Każdemu klientowi gwarantujemy wdrożenie nowoczesnego systemu do zarządzania stroną internetową – CMS. Umożliwia on pracownikom agencji nieruchomoście redagowanie stron, sprawne zarządzanie ofertami, wprowadzanie zmian, budowanie podstron informacyjnych oraz dodawanie linków i galerii zdjęć. Nasze oprogramowanie pozwala swobodnie kategoryzować oraz umożliwia elastyczny opis słownikowy danej oferty, co pozwala odwiedzającym serwis na szybkie zlokalizowanie oferty, jej rezerwację czy wpłacenie zaliczki.

Nasze oprogramowanie dedykowane dla agencji nieruchomości zostało zaprojektowane modułowo, ponieważ dzięki takiej budowie umożliwiamy naszym klientom indywidualny dobór elementów dodatkowych i stworzenie serwisu uwzględniającego ich indywidualne potrzeby i wymagania często związane ze specyfiką lokalnego rynku.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

 • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
 • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
  w godzinach od 8:30 do 17:00