Dedykowane strony internetowe

Dedykowane strony internetowe, strony internetowe na zamówienie dopasowane do branż

Każda branża posiada swoją specyfikę i potrzeby dotyczące prezentacji oferty, nawigacji czy zastosowanych rozwiązań informatycznych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy w naszej ofercie pakiety usług pozwalające stworzyć kompletną stronę dla danej branży. Korzystając z własnych wieloletnich doświadczeń, oferujemy pakiety pozwalające stworzyć estetyczne, wygodne w użytkowaniu i administracji strony internetowe, które dodatkowo przyniosą korzyści Państwa klientom. Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi pakietami.

Każde z oferowanych rozwiązań dedykowanych stron internetowych jest w całości oparte o oprogramowanie z naszej oferty: system MAXIMUS CMS lub też sklep internetowy AptusShop. W skład oferty wchodzi nie tylko oprogramowanie, ale także projekt graficzny oraz niezbędne do skutecznego zaistnienia w sieci modyfikacje w oprogramowaniu systemu cms lub sklepu internetowego. Nasz klient, otrzymując dopasowany do swoich potrzeb produkt, nie traci żadnej z zalet stosowania rozwiązań firmy Aptus.pl, czyli wydajności, łatwości przebudowy oprogramowania oraz powstałych w oparciu o nie stron WWW.

Strona internetowa dla biura podróży

Każda firma, nawet ta niewielka i oferująca niszową ofertę turystyczną, potrzebuje nowoczesnej strony internetowej. Powinna być wyposażona w rozbudowany mechanizm wyszukiwania, wygodny panel administracyjny i treść ofert (wraz ze zdjęciami i filmami), którą operator będzie mógł w pełni zarządzać. Mniejsze i większe firmy coraz wnikliwiej patrzą na możliwości Internetu, traktując strony internetowe jak podstawę bytu i najlepszą formę reklamy.

zobacz szczegóły

Strony internetowe dla restauracji

Strona internetowa restauracji pozwoli skutecznie dotrzeć z przekazem reklamowym do internauty oraz poznać opinie o firmie. Taka wiedza zdecydowanie przekłada się na lepsze funkcjonowanie firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku w Internecie. Wykorzystanie możliwości, jakie dają interaktywne strony internetowe, może przynieść restauracji wiele korzyści, przyczyniając się do zwiększenia liczby klientów oraz upraszczając proces zamówień (w przypadku cateringu) lub rezerwacji stolika.

zobacz szczegóły

Strona internetowa dla biura nieruchomości

Portale zawierające oferty nieruchomości rosną w siłę, ale na wielu figurują setki nieaktualnych ogłoszeń, którymi nie ma się kto zająć. W takim chaosie trudno znaleźć interesującą ofertę, a jeśli już takowa się trafi, okazuje się, że od dawna nie jest aktualna. Dlatego też przygotowaliśmy wygodny w zarządzaniu katalog nieruchomości, zawierający oferty mieszkań, działek budowlanych i domów. Katalog taki może być wygodną podstawą profesjonalnej strony internetowej developera lub agencji pośrednictwa nieruchomości.

zobacz szczegóły

Strona internetowa dla firmy produkcyjnej

W dzisiejszych czasach okoliczności zmuszają firmy produkcyjne do większej otwartości na potrzeby klientów i silniejszej walki konkurencyjnej. W obu przypadkach owocne może okazać się zaistnienie na największym wirtualnym rynku i wykorzystanie Internetu do promocji firmy. Bez wydajnych systemów upraszczających proces zamówień i obsługi klientów, dostępnych z poziomu stron www firmy, trudno myśleć o odniesieniu sukcesu na konkurencyjnym rynku.

zobacz szczegóły

Strony internetowe dla hurtowni

Handel w tradycyjnym rozumieniu tego słowa powoli odchodzi do lamusa. Dziś trzeba dotrzeć ze swoja ofertą do najodleglejszych nawet kontrahentów. Należy konsekwentnie rozbudowywać istnienie oferty w Sieci. Nie inaczej ma się sprawa z ofertą hurtowni. Aby zaistnieć na rynku muszą zapewnić swoim odbiorcom wygodny system klasy B2C, służący do przeglądania oferty i hurtowego zamawiania towarów. Możliwość integracji lokalnych systemów odbiorcy i pobierania oferty oraz składania zamówień hurtowych bezpośrednio ze swoich systemów sprzedażowych, mogą być wygodną alternatywą dla tradycyjnej obsługi klienta hurtowego.

zobacz szczegóły

Korporacyjne strony internetowe

Klient korporacyjny, niejako z założenia ma nieco inne wymagania dotyczące zarówno wyglądu strony internetowej, mechanizmów interaktywnych, jak i jej organizacji. Korporacyjne strony internetowe są też najczęściej kierowane do rożnych odbiorców, wśród których należy uwzględnić zarówno klientów, jak i inwestorów. Dlatego poza odpowiednią kreacją graficzną, należy zwrócić szczególną uwagę na zbudowanie odpowiednich narzędzi, umożliwiających interakcję z wymienionymi grupami odbiorców witryny.

zobacz szczegóły

Strona internetowa z modułem społecznościowym

Oczekiwania naszych klientów przyczyniły się do powstania oprogramowania umożliwiającego prowadzenie społeczności internetowej, skupiającej specjalistów z danej dziedziny. Przygotowany przez nas dedykowany system CMS, pełni funkcję katalogu osób, który posiada szereg funkcji, pozwalających między innymi nawiązywać kontakty zawodowe oraz odnajdować specjalistów z określonych dziedzin.

zobacz szczegóły

Strony internetowe dla firm usługowych

Strona internetowa firmy usługowej wcale nie musi być nudna! Nasza firma proponuje dedykowany program, zapewniający obsługę stron internetowych gabinetów kosmetycznych, fryzjerskich, salonów piękności itp., który umożliwia między innymi internetową rezerwację usługi oraz rozbudowę kartotek klientów.

zobacz szczegóły

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00