Portfolio aplikacji internetowych

Poniżej przedstawiamy najważniejsze realizacje wykonanych przez nasz zespół dedykowanych systemów z dziedziny e-commerce. Są to przykłady systemów informatycznych wykonywanych w całości przez nasz zespół poczynając od projektu, na wdrożeniu kończąc.

Internetowy katalog Wyczerpane.pl
Branża: Wydawnictwa, drukarnie
Miasto: Warszawa
Internetowy katalog Wyczerpane.pl
Przygotowywany przez naszą firmę system służy do zamawiania druku cyfrowego książek lub też ich fragmentów w Drukarni Cyfrowej Sowa. Oferowane książki są trudno dostępne w tradycyjnych księgarniach, a niskie koszty druku cyfrowego powodują, iż cena książki zamawianej w taki spoesób jest porównywalna z ceną detaliczną oferowana przez tradycyjnych wydawców. System został połączony z naszym oprogramowaniem realizacji zlecenia i obiegu dokumentów SOD. Dodatkowo całość oprogramowania jest przygotowana do współpracy z przedstawicielami drukarni pozawalając na zwiększenie ilości kanałów dystrybucji książek. Internetowy katalog Wyczerpane.pl
Serwis aukcyjny Starterzy.pl
Branża: Inne
Miasto: Toruń
Serwis aukcyjny Starterzy.pl
Przykład serwisu aukcyjnego z indywidualną oprawą graficzną. Funkcjonalności witryny umożliwiają wzięcie udziału w licytacji towarów prezentowanych na jej stronach. Wyboru asortymentu oferowanego w serwisie możemy dokonywać tak za pomocą inteligentnej wyszukiwarki z podpowiedziami, jak i poprzez atrakcyjne przedstawioną kategoryzację. Moduł dynamicznego filtrowania produktów umożliwił dodatkowo wyszukiwanie produktów, w których aukcji chcemy wziąć udział. Serwis aukcyjny Starterzy.pl
Międzynarodowe Wirtualne Targi Budownictwa
Branża: Budownictwo, remonty
Miasto: Katowice
Międzynarodowe Wirtualne Targi Budownictwa
Przygotowany przez nasz zespół interaktywny katalog pozwalający na łatwe zarządzanie bazą firm z branży budowlanej. Opracowany system posiada rozbudowane narządzia służace przeglądaniu ofert firm budowlanych oraz wyszukiwaniu potencjalnych konrahentów. Ponadto system umożliwia tworzenie wizytówek zarejestrowanych kontrahentów i zarządzanie ich treścią poprzez niezykle prosty w obsłudze - dedykowany system CMS.
Internetowy system pośrednictwa pracy
Branża: Usługi
Miasto: Londyn, UK
Internetowy system pośrednictwa pracy
Przygotowywany dla firmy z branży HR z Wielkiej Brytanii, system pośrednictwa pracy oferuje szeroki zestaw narządzi zarówno dla osób poszukujących pracy jak i pracodawców. System wyposażono w wiele kreatorów ułatwiających tworzenie profesjonalnego CV oraz kompletowanie dokumentów potrzebnych podczas procesu rekrutacji. System został także wyposażony w niezwykle rozbudowany system łączenia i wyszukiwania pracowników i pracodawców. Cały interfejs użytkownika został oparty o technologię AJAX i DHTML. Pozwoliło to znacząco uprościć obsługę aplikacji.
Internetowy system windykacji
Internetowy system windykacji
System jest przykładem zaawansowanego rozwiązania e-commerce służącego do wymiany informacji gospodarczej między firmami, a także usprawnienia procesu windykacji należności przy wykorzystaniu technologii internetowej.
Serwis skierowany jest do firm i osób związanych z biznesem na terenie całego kraju. System poza sprawdzeniem wiarygodności potencjalnego kontrahenta oraz przejrzeniem listy jego zobowiązań oferuje klientom usługę wysłania wezwania do zapłaty podczas wprowadzania informacji o wierzytelności do systemu. Jest także wygodną platformą służącą do obrotu wierzytelnościami oraz negocjacji sposobu spłaty zadłużenia. Dostęp do jego zasobów dostępny jest poprzez interfejsy WWW i WAP.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00