Tworzenie aplikacji i portali internetowych

Tworzenie aplikacji i portali internetowych, systemy bazodanowe pod klucz

Coraz bardziej rozbudowane aplikacje internetowe, a także integracja rozwiązań nowo przygotowywanych z wcześniej stosowanymi, to efekt rozwoju Internetu oraz zwiększania się potrzeb i wymagań internautów.

Skorzystaj z naszego doświadczenia

Jako doświadczona firma tworząca produkty informatyczne od kilkunastu lat, oferujemy tworzenie aplikacji internetowych, które spełniają oczekiwania naszych klientów oraz specyficzne wymagania branż, w jakich działają. Dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii sieciowych, a także doświadczeniu naszego zespołu specjalistów oraz ich zaangażowaniu, przygotowywane produkty sprawdzają się nawet w najbardziej wymagających firmach. Wspieramy także naszych klientów w wyborach dotyczących innych dostawców usług oraz oferujemy pomoc w przypadku ewentualnych negocjacji, jako integrator usług. Po tym, jak wdrożymy aplikację klient ma do dyspozycji pomoc techniczną, której udzielają nasi specjaliści. Na życzenie zlecającego stworzone aplikacje internetowe możemy również objąć serwisową opieką techniczna oraz monitoringiem.

Dlaczego warto inwestować w aplikacje internetowe?

Warto skorzystać z możliwości jakie daje współczesny Internet. Komunikacja z klientem bez ograniczeń czasowych i przestrzennych pozwala na uzyskanie znacznych oszczędności związanych z funkcjonowaniem działu obsługi klienta, reklamacji czy handlowego. Informacje gromadzone i przetwarzane przez aplikacje internetowe mogą być kluczem do sukcesu Twojej firmy.

Możliwości aplikacji internetowych

Zastosowanie nowoczesnych technologii stwarza możliwość świadczenia usług on-line, w tym także udostępniania informacji, która w czasach społeczeństwa informacyjnego staje się towarem, właśnie poprzez bardzo rozbudowane aplikacje internetowe czy też systemy bazodanowe (najczęściej jako połączenie obu).

Wdrażane obecnie aplikacje internetowe nie są już tylko dodatkiem wspierającym dotychczasowe kanały dystrybucji czy też promocji. Aplikacje internetowe, internetowe bazy danych, czy interaktywne strony internetowe o nie oparte, stają się pełnoprawnym i niezwykle skutecznym sposobem wymiany informacji z klientem. Jest to możliwe dzięki rozwojowi technologii oraz większej świadomości samych użytkowników Internetu. Niebagatelną rolę pełnią także rozwiązania pod nowoczesne telefony komórkowe (smartfony), czyli aplikacje wykorzystujące środowisko mobilnego internetu.

Serwisy społecznościowe i portale internetowe

Rosnąca z dnia na dzień popularność serwisów społecznościowych sprawia, że portale internetowe coraz częściej stawiają na współpracę i współtworzenie portalu przez osoby korzystające z ich zasobów. Oferujemy kompleksowe usługi polegające na tworzeniu portali internetowych i aplikacji internetowych, umożliwiających tworzenie tego typu serwisów internetowych.

Tworzenie portali internetowych i społecznościowych

Specjalizujemy się w tworzeniu rozbudowanych systemów CMS oraz systemów automatycznej wymiany danych. Ponadto wieloletnie doświadczenie w dziedzinie tworzenia stron internetowych i aplikacji działających pod dużym obciążeniem, pozwala nam na oferowanie naszych usług w sektorze projektowania, tworzenia i optymalizacji wortali i portali internetowych, czy też witryn zajmujących się masowym udostępnianiem danych.

Tworzenie mobilnych aplikacji internetowych

Powszechny dostęp do mobilnego internetu stał się faktem. Zasoby światowego internetu są dostępne także z poziomu smartfonów. Dlatego oferujemy tworzenie mobilnych aplikacji internetowych oraz responsywnych wersji stron www i interfejsów dla dużych systemów informatycznych.

Tworzenie internetowych aplikacji B2B (business to business)

Rozwiązania i systemy B2B, które pozwalają na usprawnienie procesu obsługi klienta biznesowego, dają mu możliwość składania zamówień, przeglądania i analizy oferty, czy też śledzenia przez klienta pewnych procesów lub stanu zlecenia poprzez przeglądarkę internetową. Tego typu rozwiązania muszą charakteryzować się odpowiednim poziomem zabezpieczeń dostępu oraz powinny umożliwiać swobodną pracę także z wykorzystaniem urządzeń mobilnych.

Tworzenie internetowych aplikacji B2C (business to customer)

Tego typu rozwiązania służą do bezpośredniej obsługi klientów indywidualnych. W skład rozwiązań B2C mogą wchodzić sklepy internetowe, systemy rezerwacji, czy też systemy monitorowania zlecenia. Nie trudno zauważyć, że obszar w jakim stosuje się tworzenie aplikacji internetowych rozszerza się niemal z dnia na dzień.

Oferujemy pełen zakres usług od analizy, poprzez projektowanie stron www, na kodowaniu i optymalizacji wydajności aplikacji kończąc. Stworzone aplikacje internetowe i portale internetowe obejmujemy także opieką powdrożeniową (serwisową).

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00