Strony internetowe

Skuteczne strony internetowe dla Twojej firmy.

W 2003 roku napisaliśmy na naszych stronach, że "codziennie tysiące ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu potrzebnych im towarów bądź usług.". Dziś nie jest to już prawdą. Codziennie miliardy ludzi wykorzystują Internet do prowadzenia biznesu, poznawania świata, realizowania własnych zainteresowań, a nawet do prowadzenia polityki, która zmienia oblicze świata.

Tworzenie stron www jest jednym z głównych elementów w naszej ofercie. Aby Twoja oferta mogła dotrzeć do klienta musi być w profesjonalny sposób zaprezentowana i wypromowana w Internecie.

Współczesne strony internetowe przestały pełnić rolę typowej wizytówki mającej za zadanie jedynie prezentację oferty. Wykorzystaj najnowsze możliwości Internetu i zbuduj interaktywne strony oparte o nowoczesne aplikacje internetowe, które nie tylko wzbogacą przekaz oferty czy też lepiej zaprezentują Twoją firmę, ale także umożliwią bezpośrednie składanie zamówień na towary, wymianę informacji z klientami, czy realizację zlecenia serwisowego. Tego typu strony przyczyniają się do uproszczenia obsługi klientów i obniżają koszty funkcjonowania działu sprzedaży.

Zdając sobie sprawę z faktu, że to treść stanowi o sile strony stworzyliśmy profesjonalny system zarządzania treścią Maximus CMS służący do samodzielnej edycji i redakcji treści na stronach internetowych klientów. W naszej ofercie znajduje się także autorskie oprogramowanie sklepu internetowego. To wygodna i nowoczesna platforma umożliwiająca skuteczne prowadzenie sprzedaży towarów lub usług w Sieci.

Co na naszych stronach www?

Jeśli interesuje Państwa projektowanie i tworzenie stron www zapraszamy do pierwszej pozycji menu (po prawej stronie) zawierającej opis całego procesu.

Dla wszystkich chcących poznać zastosowanie nowoczesnych aplikacji internetowych w biznesie oraz naszą ofertę, przygotowaliśmy kolejny dział: aplikacje internetowe.

Nasze usługi związane z utrzymaniem stron i poczty email znajdziesz w dziale hosting.

Zachęcamy także do poznania dedykowanych rozwiązań stron dla wybranych branż lub kategorii klientów.

Natomiast osoby chętne do pogłębienia swojej wiedzy zapraszamy do naszego biznesowego poradnika o stronach www.

Tworzenie stron www czyli ich kodowanie stanowi jedynie jeden z pierwszych etapów funkcjonowania strony i prezentowanej przez nią oferty w Internecie. Wiedząc jak ważna jest dostępność witryny przez całą na dobę, stworzyliśmy centrum hostingowe, które zapewnia kompleksową obsługę i utrzymanie utrzymanie stron internetowych, sklepów oraz aplikacji. Mając na uwadze bezpieczeństwo danych naszych klientów, tworzymy codzienne kopie bezpieczeństwa ich danych (backup) oraz dbamy o wydajne działanie serwerów w centrum hostingowym.

Projektowanie i tworzenie stron WWW

Od początku naszej działalności, czyli od września 1999 roku oferta Aptus.pl - obejmuje tworzenie nowoczesnych i skutecznych stron internetowych dla naszych kontrahentów. Te kilkanaście lat pozwoliło nam zdobyć niezbędną wiedzę i doświadczenie, umożliwiające zaoferowanie naszym partnerom najwyższej jakości stron internetowych, zgodnych z obowiązującymi trendami i wykonanych przy użyciu nowoczesnych i uznanych technologii.

zobacz szczegóły

Aplikacje i portale internetowe

Rozwój informatyzacji oraz zmiany w sposobie komunikacji z klientami wymuszają tworzenie rozbudowanych programów, czy też aplikacji działających w oparciu o interfejs popularnych przeglądarek internetowych oraz integracji nowych rozwiązań z dotychczas stosowanymi. Aplikacje internetowe projektowane przez naszych specjalistów, zapewniają wygodę i szybkość działania, przy zachowaniu niskich kosztów stworzenia i wdrożenia oprogramowania.

zobacz szczegóły

Hosting stron www

Strony internetowe muszą być dostępne przez całą dobę z dowolnego miejsca na świecie. Nie wolno zapomnieć także o szybkim wczytywaniu danych. Zapewnając naszym klientom szybki dostęp do stron www, stworzyliśmy wysokiej klasy centrum hostingowe. Oferujemy kompleksowe utrzymanie serwisów i aplikacji internetowych oraz poczty elektronicznej na naszych serwerach.

zobacz szczegóły

Dedykowane strony internetowe

Firmy z różnych branż posiadają własną specyfikę, inne są także potrzeby ich kontrahentów, dotyczące sposobu zaprezentowania oferty, systemu nawigacji po stronach, czy zastosowanych aplikacji internetowych. Mając na uwadze te oczekiwania naszych klientów, przygotowaliśmy dedykowane pakiety usług pozwalające na stworzenie funkcjonalnej i skutecznej strony dla danej branży.

zobacz szczegóły

Projektowanie stron www - poradnik

Zdajemy sobie sprawę, że wiele pojęć związanych z biznesowymi aspektami tworzenia i prowadzenia stron www jest ciągle mało znanych. W odpowiedzi na pytania naszych partnerów i kontrahentów przygotowaliśmy poradnik biznesowy, który cały czas jest aktualizowany i rozszerzany o nowe zakresy wiedzy. Zapraszamy do lektury.

zobacz szczegóły

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00