Baza kontrahentów i zdarzeń

Edycja danych kontrahentów, zarządzanie kontaktami i zdarzeniami

Dane kontrahentów

System umożliwia przechowywanie wszystkich danych firm, takich jak adresy, numery telefonów, nazwiska osób kontaktowych, itd., w jednym „miejscu”. Możliwości systemu pozwalają także na określenie, jak ważny jest klient (priorytet firmy, którą wprowadzamy do systemu). Dzięki temu widać jak wysoki priorytet dla naszej firmy ma wprowadzony kontakt. Firmy o najwyższym priorytecie będą zawsze wyświetlane u góry listy z zadaniami do wykonania.

Firma, którą zapisujemy w systemie może być również przypisana do wybranej kategorii oraz grup. Uprawniony użytkownik ma możliwość wprowadzenia opisu, który będzie zawierał dodatkowe informacje o firmie, o osobach kontaktowych firmy. Informacje te mogą być przydatne dla użytkowników programu, które będą miały w przyszłości (np. w zastępstwie) kontaktować się z firmą.

Zdarzenia związane z kontrahentami

Opcja ta pozwala na bieżące wprowadzanie informacji o kontaktach z klientem. Uprawniony użytkownik może wprowadzić datę kontaktu (domyślnie wprowadzana data będzie datą bieżącą), rodzaj kontaktu oraz wprowadzenia opisu, w którym zawarty może być przebieg rozmowy, najważniejsze jej ustalenia, osoba, z którą się kontaktowaliśmy, itp. W systemie jest również do wypełnienia pole „data następnego kontaktu”, w którym wpisać możemy ustaloną datę spotkania z klientem, bądź planowany kontakt telefoniczny. Brak daty kolejnego kontakty będzie dla systemu równoznaczny z zakończeniem akcji (wątku).

Program Vendo od 2011 roku nie jest objęty wsparciem technicznym.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00