Praca dla grafika, webmastera, handlowca lub programisty

Praca Katowice : grafik, webmaster, programista, handlowiec (przedstawiciel handlowy)

Jesteśmy renomowaną firmą z branży usług informatycznych, działającą w obszarze tworzenia aplikacji oraz wizualnych prezentacji firm w Internecie.

Wieloletnie doświadczenie na tym rynku, wykwalifikowana kadra kilkunastu specjalistów oraz stosowanie najnowszych technologii w naszej działalności daje nam nie tylko stabilną pozycję, ale również perspektywę dynamicznego rozwoju.

Jeżeli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do wypełnienia formularza aplikacyjnego, dotyczącego jednego z poniższych stanowisk:

Handlowiec/konsultant ds. klientów biznesowych

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiada za pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie bieżących kontaktów z dotychczasowymi kontrahentami. Jeżeli jesteś osobą dynamiczną, komunikatywną i lubisz pracę z ludźmi - jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

jestem zainteresowany

Grafik

Projektowanie graficzne odgrywa kluczową rolę przy projektowaniu serwisów internetowych. Osoba zatrudniona jako grafik zajmuje się kreacją szaty graficznej wykonywanych przez nas witryn. Oczekujemy osoby o zdolnościach plastycznych i umiejętności projektowania grafiki na potrzeby Internetu.

jestem zainteresowany

Webmaster

Osoba zatrudniona jako webmaster odpowiada za kodowanie serwisów www i prostych aplikacji internetowych, optymalizację grafiki, wykonywanie animacji w technologii Flash, wdrażanie systemów CMS i sklepów internetowych. Wymagana jest znajomość HTML, Javascript, PHP, Flash.

jestem zainteresowany

Programista

Programista aplikacji internetowych jest osobą uczestniczącą w większych projektach o charakterze bazodanowym w środowisku WWW. Jeżeli dobrze znasz PHP, SQL i potrafisz pracować w zespole, jesteś odpowiednim kandydatem na to stanowisko.

jestem zainteresowany

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00