Dokumenty seryjne

Dokumenty seryjne w systemie CRM. Seryjna wysyłka poczty, wydruki seryjne, wydruk etykiet i dokumentów

Intranetowy system CRM umożliwia seryjne drukowanie dokumentów lub adresów firm, pozwalając w ten sposób na łatwiejsze rozsyłanie ofert, biuletynów itp.

Kreator dokumentów generowanych na podstawie szablonu

Dzięki zastosowaniu wygodnego kreatora dokumentów w powiązaniu z językiem skryptowym zaimplementowanym wewnątrz modułu wydruków istnieje możliwość wykorzystywania szablonów, w których będą automatycznie tworzone zestawienia, generowane daty oraz sumy warunkowe. Pozwala to także na personalizację wiadomości (np. ofert, wezwań) wysyłanych do różnych osób oraz wklejanie do treści dokumentów danych pobieranych automatycznie przez system z bazy danych.

Wydruk seryjny dokumentów

Druk może odbywać się na kartkach A4, kopertach i naklejkach. Użytkownik może zapamiętać daną konfigurację wydruku (szablon) i wykorzystywać ją wielokrotnie. Podczas kolejnych wydruków pozwoli to skrócić czas potrzebny do wykonania operacji.

Oprogramowanie wspiera także obsługę wydruków i wysyłki korespondencji przez wyspecjalizowaną komórkę w firmie, pozwalając na wykorzystanie wewnętrznego bufora wydruków systemu intranetowego i wydruk przez osoby odpowiedzialne.

Seryjna wysyłka listów email

Oprogramowanie wspiera również seryjne wysyłanie listów e-mail do firm i osób zarejestrowanych w systemie. System pozwala na zaimportowanie wiadomości stworzonych za pośrednictwem Outlook Express'a lub innych programów pocztowych.

Przy wykorzystaniu modułu pocztowego istnieje możliwość przygotowania wiadomości tekstowej bezpośrednio w systemie i dołączenie załączników, będących treścią oferty. System zapamiętuje daną wiadomość e-mail i pozwala na jej wielokrotne wykorzystanie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00