System intranetowy w firmie

Aptus - Intranet - system intranetowy, obieg dokumentów

Coraz większe znaczenie zyskują systemy wykorzystujące interfejs WWW, pracujące w sieciach zamkniętych, czyli sieci intranet.

Płynny obieg dokumentów w firmie jest jednym z warunków zapewnienia wydajności i komfortu pracy. System intranetowy jest idealnym rozwiązaniem pozwalającym w jednym miejscu skoncentrować wiele systemów oraz informacji wykorzystywanych w codziennym funkcjonowaniu przedsiębiorstwa.

Proponujemy stworzenie w Państwa firmie nowoczesnego i wydajnego systemu intranetowego, który poza komunikacją może również służyć do codziennej pracy z dokumentami, generowania statystyk i analiz, śledzenia procesów biznesowych.

Oferowane przez nas rozwiązania mogą być pierwszym krokiem w kierunku ujednolicenia i usystematyzowania obiegu i przechowywania dokumentów w formie elektronicznej. Elastyczna struktura zarówno baz danych jak i samego oprogramowania pozwoli w przyszłości na łatwą rozbudowę systemu o dalsze moduły.

System obiegu dokumentów

System obiegu dokumentów Workflow

System ten powstał w celu zapewnienia jego użytkownikom swobodnej wymiany dowolnych dokumentów w formie elektronicznej wewnątrz sieci intranet i ekstranet. Elektroniczny obieg dokumentów umożliwia przekazywanie dokumentów między użytkownikami systemu z zachowaniem zdefiniowanych przez administratora ścieżek przepływu. Cały czas zapewniony jest także nadzór nad stanem zlecenia oraz kontrola jakości pracy i obiegu dokumetów.

zobacz szczegóły

System CRM

Intranetowy System Obsługi Klienta CRM

Jest to moduł wspierający proces pozyskiwania i obsługi klientów przeznaczonym do stosowania zarówno w dużych jak i średnich i małych przedsiębiorstwach (sieciach intranet). Program jest idealnym rozwiązaniem dla działów marketingu, telemarketingu, handlowego oraz wszędzie tam, gdzie utrzymywane są kontakty z klientami.

zobacz szczegóły

System archiwizacji dokumentów

System "Skarbnica"

System elektronicznego składowania dokumentów "Skarbnica" służy do ułatwienia zarządzania dokumentami w firmie, a także zwiększenia bezpieczeństwa ich przechowywania oraz archiwizacji wraz z zapewnieniem zestawu funkcji dodatkowych. System służy do archiwizowania dokumentów oraz kontroli wersji. Cały system przeznaczony jest do pracy w sieci intranet.

zobacz szczegóły

System obsługi windykacji

System "Windykator"

Opracowany przez naszych specjalistów system "Windykator" służy do wsparcia procesu windykacji wierzytelności masowych lub indywidualnych. Ponadto służy także do zarządzania oraz obsługi relacji z klientami, realizując funkcje systemu CRM.

zobacz szczegóły

System CRM

VENDO - system obsługi klienta

System Obsługi Klienta VENDO jest programem wspierającym proces pozyskiwania i obsługi klienta, przeznaczonym do stosowania w średnich i małych przedsiębiorstwach.

zobacz szczegóły

Przykładowe wdrożenia

Zapraszamy do zapoznania sie z przykładowymi wdrożeniami naszych systemów intranetowych.

zobacz szczegóły

Usługi dodatkowe

Poza gotowymi produktami oferujemy także wiele modułów dodatkowych służacych rozbudowaniu funkcjonalności systemu intranetowego. Posiadamy również w naszej ofercie usługi związane z konfiguracją serwerów oraz całego środowiska sprzętowo/programowego tak, by oferowane przez nas aplikacje działały wydajnie i bezawaryjnie.

zobacz szczegóły 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00