To już 12 lat Aptus.pl

Aptus.pl - mamy za sobą już 12 lat doświadczeń w tworzeniu stron oraz sklepów internetowych.

12 lat temu zaczęliśmy działalność, jako firma informatyczna. Początkowo wielu z naszych znajomych sceptycznie podchodziło do działalności, w jaką zamierzaliśmy zainwestować pieniądze, czas i ciężką pracę. Dziś spokojnie możemy powiedzieć, że ciężka praca i upór, a także wiara w potencjał Internetu opłaciły się. W naszym dorobku znajdują się projekty, serwisy, z których dumni są ich właściciele i których zazdrości konkurencja.

Wieloletnia współpraca z bardzo różnymi klientami oraz lata praktyki w zakresie tworzenia produktów informatycznych, owocują profesjonalizmem, sporymi umiejętnościami naszych pracowników oraz oczywiście ogromną wiedzą z zakresu naszej działalności. Jako jedna z nielicznych firm z naszej branży, możemy pochwalić się tak bogatym portfolio oraz klientami, którzy odnoszą bardzo duże sukcesy w internecie.

W kolejne, dwunaste już urodziny, z przyjemnością wspominamy wszystkie lata działalności firmy, a także snujemy plany na przyszłość. Mamy nadzieję, że współpraca z Państwem, z nowymi i obecnymi klientami, będzie zawsze układała się wzorcowo. I tego właśnie byśmy sobie życzyli na nasze dwunaste urodziny!


Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00