To już 11 lat Aptus.pl

Aptus.pl to już 11 lat doświadczeń i tworzenia stron oraz sklepów internetowych.

Jedenaście lat minęło od kiedy Aptus.pl rozpoczął swoją działalność i stworzyliśmy swoje pierwsze strony internetowe. Wiele się od tego czasu zmieniło. Mało kto spodziewał się wówczas, że Internet może stać się tak ważną częścią naszego życia – zarówno prywatnego jak i tego zawodowego. Dziś trudno wyobrazić sobie prowadzenie interesów bez użycia Internetu, ale w 1999 roku nie było to wcale takie oczywiste.

Teraz możemy powiedzieć, że jesteśmy naprawdę dumni z tego, że zaufaliśmy naszej intuicji. Dzięki naszej wytrwałości i odwadze teraz możemy się pochwalić pozycją lidera na rynku nowych technologii i, dodatkowo, jedenastoletnim doświadczeniem w tworzeniu systemów intra- i internetowych.

Nasz pierwszy sklep stworzyliśmy w roku narodzin Aptusa. Dziś możemy pochwalić się naprawdę szerokim portfolio, w którym znaleźć można nasze sklepy i strony internetowe. Każdy z wykonanych przez nas projektów jest zupełnie inny, bo każdy klient oczekuje czegoś innego i musi zostać potraktowany indywidualnie.

Świat wirtualny stał się pełnoprawnym wymiarem otaczającej nas rzeczywistości, najbardziej dynamicznym, różnorodnym i wymagającym – jednak nawet tu zawsze przykładaliśmy ogromną wagę do pierwiastka ludzkiego. Nasi Klienci są dla nas i zawsze byli najważniejsi.

Cieszymy się, że jesteście z nami przez te wszystkie lata i pomagacie nam poznawać Wasze potrzeby i potrzeby rynku tak, byśmy z każdym podejmowanym przez nas projektem byli jeszcze lepsi.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-476 Katowice, Plac Pod Lipami 5
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00