Optymalizacja stron www, zwiększanie konwersji

Optymalizacja i promocja stron www,zwiększanie konwersji - tworzenie stron www

Aby stworzone strony internetowe mogły pełnić swoją podstawową rolę, muszą pojawiać się wysoko w wynikach wyszukiwania. W przypadku skorzystania z naszych usług hostingowych, oferujemy darmowe zgłoszenie stworzonej przez nas strony www do najpopularniejszych wyszukiwarek internetowych. Podczas tworzenia stron optymalizujemy kod HTML strony, tak by serwis był jak najlepiej "widziany" przez roboty wyszukiwarek internetowych. Cały czas zwracamy przy tym uwagę na elementy związane z użytecznością stron www. Dobrze zaprojektowana i wykonana witryna będzie przyjazna zarówno dla ludzi odwiedzających serwis, jak i dla robotów.

Optymalizacja stron internetowych

Cały proces przygotowania strony WWW do promocji w wyszukiwarkach, nazywa się optymalizacją SEO i musi być zaplanowany już na etapie tworzenia projektu graficznego. Stąd też przygotowywane przez nas projekty graficzne, łatwo zaadaptować do stworzenia przyjaznych i dobrze zoptymalizowanych stron z myślą o SEO.

Czy optymalizacja mojej strony jest konieczna?

Zawsze warto przejrzeć strony zarówno z myślą o sprawdzeniu ich użyteczności, optymalizacji SEO, czy też sprawdzenia konwersji. Dlatego oferujemy sprawdzenie witryny kontrahenta wraz z przeprowadzeniem testu konwersji (testy A/B służące porównaniu pewnych rozwiązań graficznych i zbadaniu ich wpływu na ilość zgłoszonych pytań, czy też zamówień w sklepie).

Przygotowanie, optymalizacja i prezentacja treści

Ciągłe zmiany w algorytmach wyszukiwarek wydają się zmierzać w kierunku premiowania jak najlepszych treści znajdujących się na stronach. Dlatego też pomagamy naszym klientom w przygotowaniu dobrej jakościowo treści dla potrzeb publikacji stron WWW. Dodatkowo przygotowujemy strukturę dokumentu tak, aby jak najlepiej wyeksponować najważniejsze z punktu widzenia klienta informacje. Strony i sklepy internetowe wdrażane przez naszych webmasterów spełniają zasady naturalnej struktury dokumentów, która ułatwia późniejsze promowanie stron www.

Copywriting

Wśród naszych usług znajduje się także przygotowywanie tekstów PR oraz marketingowych na zadane tematy. Teksty takie mogą być wykorzystywane bezpośrednio na Twoich stronach www oraz na stronach partnerów, przy publikacji artykułów PR, itp.

Co to jest konwersja?

Jest to wskaźnik obrazujący, ile osób odwiedzi stronę, zanim zostanie złożone zapytanie ofertowe lub zamówienie w sklepie internetowym. Zwiększenie konwersji może przełożyć się na pozyskanie większej ilości zapytań i zdobycie nowych zleceń.

Audyt stron internetowych

W naszej ofercie znajduje się także audyt istniejących stron www, wraz z opracowaniem raportu dotyczącego użyteczności stron internetowych, możliwości poprawy konwersji oraz wykonania optymalizacji SEO stron. Nasi specjaliści monitorują algorytmy wyszukiwarek i zgodnie z wytycznymi promują strony internetowe na ustalone frazy tak, by pojawiały się jak najwyżej we wszystkich najpopularniejszych wyszukiwarkach.

Obecnie oferujemy optymalizację SEO stron internetowych dla dwóch najważniejszych wyszukiwarek: Google (google.pl, onet.pl, interia.pl, wp.pl, gazeta.pl) oraz Bing. Dla każdej z nich stosujemy spójne algorytmy optymalizacji i promocji, co pozwala nam osiągać dobre rezultaty, zachowując niski koszt odpowiedniego przygotowania strony www.

Co to jest optymalizacja SEO?

Jest to zestaw działań, mających za zadanie zbudowanie stron www i całego serwisu w taki sposób, aby był on jak najlepiej "widziany" przez wyszukiwarki. Celem optymalizacji jest wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania. Promujemy w ten sposób firmę i jej ofertę.

Kampanie SEO i SEM

Decydując się na optymalizację stron internetowych przez naszą firmę, płacą Państwo za wyniki. Jeśli w danym miesiącu nie osiągniemy pozycji dla Państwa serwisu zgodnie z umową – nie ponoszą Państwo żadnych kosztów.

Oferujemy także przygotowanie i nadzorowanie kampanii SEM, czyli promocji strony przy pomocy wykupionych reklam wyświetlanych przy wynikach wyszukiwania.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi, którzy chętnie przybliżą Państwu naszą ofertę dotyczącą tworzenia stron www oraz całego procesu ich późniejszej optymalizacji i promocji.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skontaktuj się z nami lub wypełnij formularz kontaktowy - oddzwonimy!

  • 40-950 Katowice, Pl. Grunwaldzki 8-10 , IV p.
  • Nasze biuro czynne jest od poniedziałku do piątku
    w godzinach od 8:30 do 17:00