Wdrożenia systemów

Poniżej przedstawiamy najważniejsze systemy intranetowe stworzone przez nasz zespół. Wszystkie realizacje wykonywane były w całości przez nas poczynając od projektu a na wdrożeniu kończąc.


System wsparcia produkcji i obiegu dokumentów
Przygotowane przez naszą firmę oprogramowanie wspiera proces tworzenia reklam dźwiękowych w stacjach radiowych, wchodzących w skład grupy Agora S.A.
Cały interfejs użytkownika przygotowany został w oparciu o przeglądarkę WWW. Stworzone oprogramowanie zapewnia pełną kontrolę nad procesem przepływu dokumentów z możliwością definiowania nowych typów zleceń i ścieżek ich przekazywania. System zapewnia dodatkowe mechanizmy związane z obsługą grup użytkowników oraz kontrolą uprawnień.

:: więcej


ComputerLand S.A. (obecnie Sygnity S.A.)

Intranetowy portal korporacyjny
W oparciu o System Zarządzania Treścią Maximus CMS PRO zaprojektowaliśmy i wdrożyliśmy portal korporacyjny działający w sieci intranet ComputerLand S.A.

System służy do zbiorczej obsługi informacji i dokumentów niezbędnych w codziennej działalności firmy oraz zapewnia dostęp do aplikacji usługowych dla pracowników i kooperantów.

:: więcej


Sowa Sp. z o.o.

Intranetowy System Realizacji Zlecenia (Workflow)
Wdrożony przez naszą firmę system służy do wsparcia procesu realizacji zleceń druku cyfrowego w drukarni SOWA. Oprogramowanie służy do obsługi procesu produkcji od nadejścia zlecenia aż do druku i wysyłki zamówionych pozycji.
Ważnym elementem wdrożenia była integracja z lokalnym systemem informatycznym.

:: więcejSystem Obiegu Zleceń (WorkFlow) oraz systemy wspierające kontrolę i analizę wydajności procesu produkcji
System Obiegu Zleceń został wdrożony w fabryce TRW w Gliwicach w celu obsługi jej wewnętrznych procesów biznesowych. Moduł tworzenia formularzy (szablonów dokumentów) w połączeniu z możliwością precyzyjnego definiowania przepływów zapewnił dostosowanie systemu do rygorystycznych wymagań, jakie postawione zostały w związku z wdrożonym w fabryce systemem zarządzania jakością ISO.
W celu kontroli i zarządzania jakością oraz wsparcia analizy wydajności produkcji wdrożone zostały niezależne moduły.

:: więcejSpecjalizowane wdrożenie systemu Windykator
Nasze oprogramowanie, które spełnia rolę wsparcia w windykacji masowej i indywidualnej, zostało dostosowane do obsługi windykacji sądowej i posądowej, ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb kancelarii prawniczej.
Rozbudowane zostały zarówno moduły podstawowe, umożliwiające automatyczne generowanie pism, wezwań czy restrukturyzację wierzytelności (w tym kapitalizację odsetek i rozliczanie kosztów postępowania), jak i moduł CRM, który został przystosowany do specyfiki kancelarii prawnej.

:: więcejIntranetowy system wsparcia windykacji
oraz realizacji zlecenia

System powstał jako kompilacja Systemu obiegu dokumentów (realizacji zlecenia) oraz systemu wsparcia procesu windykacji "Windykator" wraz z modułami wspierającymi pozyskiwanie i obsługę klienta.
Oprogramowanie zapewnia przechowywanie wszystkich dokumentów, danych o podmiotach i korespondencji w bazie danych. Ponadto system umożliwia rejestrowanie zdarzeń dotyczących podmiotu (dłużnika lub wierzyciela) oraz podpinanie do nich dokumentów określonego typu.

:: więcejSystem składowania i archiwizacji dokumentów
Zrealizowany dla Wydawnictwa Wiedza i Praktyka system intranetowy został skonstruowany jako centralna składnica dokumentów, pozwalająca na swobodne definiowanie struktur katalogowych oraz zarządzanie prawami dostępu do przechowywanych plików. System umożliwia definiowanie struktury katalogów dla grup użytkowników w celu usprawnienia pracy poszczególnych działów.

:: więcejSystem windykacji masowej
Wdrożone przez naszą firmę oprogramowanie zostało zoptymalizowane do intensywnej pracy wielu windykatorów, obsługujących równocześnie wiele spraw.

Oprogramowanie zapewnia przechowywanie wszystkich dokumentów, danych o podmiotach, wierzytelnościach, sprawach i korespondencji w bazie danych. Ponadto system umożliwia rejestrowanie zdarzeń dotyczących podmiotu (dłużnika lub wierzyciela) oraz podpinanie do nich dokumentów określonego typu.

:: więcej
System Windykator
oraz system zarządzania relacjami z kontrahentami

Przygotowany przez naszą firmę system służy do prowadzenia windykacji wierzytelności masowych i indywidulanych. Odrębna część systemu odpowiedzialna jest za wsparcie procesu obsługi klienta.
Oprogramowanie zapewnia przechowywanie wszystkich dokumentów, danych o podmiotach i korespondencji w bazie danych. Ponadto system umożliwia rejestrowanie zdarzeń dotyczących podmiotu (dłużnika lub wierzyciela) oraz podpinanie do nich dokumentów określonego typu.

:: więcej